Pro vašeho středně velkého papouška máme skvělý doplněk do klece - dřevěné bidýlko s jednostranným úchytem, které je vyrobeno z kvalitního bukového dřeva. Vašemu ptačímu kamarádovi poskytne pohodlné místo k sezení a odpočinku, zároveň mu umožní brouzdat zobákem po jeho povrchu. S průměrem 1,0 - 1,2 cm a délkou 30 cm je to ideální prostředek pro zábavu a pohodlí vašeho domácího mazlíčka. Hlavní parametry: - Materiál: bukové dřevo - Typ: bidýlko do klece - Úchyt: jednostranný - Průměr: 1,0 - 1,2... Celý popis

Koupit za 44 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro vašeho středně velkého papouška máme skvělý doplněk do klece - dřevěné bidýlko s jednostranným úchytem, které je vyrobeno z kvalitního bukového dřeva. Vašemu ptačímu kamarádovi poskytne pohodlné místo k sezení a odpočinku, zároveň mu umožní brouzdat zobákem po jeho povrchu. S průměrem 1,0 - 1,2 cm a délkou 30 cm je to ideální prostředek pro zábavu a pohodlí vašeho domácího mazlíčka.

Hlavní parametry:
- Materiál: bukové dřevo
- Typ: bidýlko do klece
- Úchyt: jednostranný
- Průměr: 1,0 - 1,2 cm
- Délka: 30 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nobby
Materiál dřevo

Články odjinud