Překvapte vašeho papouška tímto kvalitním dřevěným bidýlkem do klece, které je ideální pro středně velké druhy. Bidýlko má jednostranný úchyt, díky kterému ho snadno připevníte mezi dráty klece a váš ptáček si ho může užít jako zábavnou hračku nebo odpočinkové místo. Vyrobeno z odolného bukového dřeva, které zaručuje dlouhou životnost. S průměrem 1,0 - 1,2 cm a délkou 40 cm poskytne vašemu ptačímu kamarádovi pohodlné místo k odpočinku či cvičení. Hlavní parametry: - Materiál: bukové dřevo - Průměr:... Celý popis

Koupit za 54 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Překvapte vašeho papouška tímto kvalitním dřevěným bidýlkem do klece, které je ideální pro středně velké druhy. Bidýlko má jednostranný úchyt, díky kterému ho snadno připevníte mezi dráty klece a váš ptáček si ho může užít jako zábavnou hračku nebo odpočinkové místo. Vyrobeno z odolného bukového dřeva, které zaručuje dlouhou životnost. S průměrem 1,0 - 1,2 cm a délkou 40 cm poskytne vašemu ptačímu kamarádovi pohodlné místo k odpočinku či cvičení.

Hlavní parametry:
- Materiál: bukové dřevo
- Průměr: 1,0 - 1,2 cm
- Délka: 40 cm
- Určení: středně velcí papoušci
- Úchyt: jednostranný
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nobby
Materiál dřevo

Články odjinud