Rozmazlování vašich pernatých kamarádů nikdy nebylo snazší s tímto přírodním bidýlkem NOBBY! Vyrobeno z kvalitního bukového dřeva, poskytuje ptákům ideální místo k sezení a hraní. Díky snadnému úchytu do klece můžete bidlo snadno umístit kamkoliv, kde si vaši ptáci budou moci užívat své nové oblíbené místo. S průměrem 10 - 12 mm a délkou 35 cm je toto bidýlko ideální volbou pro vaše pírka. Hlavní parametry: - Materiál: bukové dřevo - Průměr: 10 - 12 mm - Délka: 35 cm - Snadný úchyt do klece

Koupit za 49 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozmazlování vašich pernatých kamarádů nikdy nebylo snazší s tímto přírodním bidýlkem NOBBY! Vyrobeno z kvalitního bukového dřeva, poskytuje ptákům ideální místo k sezení a hraní. Díky snadnému úchytu do klece můžete bidlo snadno umístit kamkoliv, kde si vaši ptáci budou moci užívat své nové oblíbené místo. S průměrem 10 - 12 mm a délkou 35 cm je toto bidýlko ideální volbou pro vaše pírka.

Hlavní parametry:
- Materiál: bukové dřevo
- Průměr: 10 - 12 mm
- Délka: 35 cm
- Snadný úchyt do klece
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nobby
Materiál dřevo

Články odjinud