Nechte své pernaté kamarády užívat si přírodního prostředí i v kleci s dřevěným bidýlkem NOBBY! Toto bidlo o délce 30 cm je vyrobeno z kvalitního bukového dřeva, které je bezpečné pro ptáky. Díky snadnému úchytu lze bidýlko jednoduše připevnit do klece a poskytnout tak vašim ptákům zábavu a pohodlí. S průměrem 10 - 12 mm je to ideální místo pro vaše pernaté přátele, kde si mohou odpočinout a bavit se. Hlavní parametry: - Materiál: bukové dřevo - Úchyt: snadný do klece - Průměr: 10 - 12 mm - Délka:... Celý popis

Koupit za 22 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Nechte své pernaté kamarády užívat si přírodního prostředí i v kleci s dřevěným bidýlkem NOBBY! Toto bidlo o délce 30 cm je vyrobeno z kvalitního bukového dřeva, které je bezpečné pro ptáky. Díky snadnému úchytu lze bidýlko jednoduše připevnit do klece a poskytnout tak vašim ptákům zábavu a pohodlí. S průměrem 10 - 12 mm je to ideální místo pro vaše pernaté přátele, kde si mohou odpočinout a bavit se.

Hlavní parametry:
- Materiál: bukové dřevo
- Úchyt: snadný do klece
- Průměr: 10 - 12 mm
- Délka: 30 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nobby

Články odjinud