Minerální bidýlko pro papoušky je ideálním zdrojem zdravých minerálů a vitamínů, které papoušci milují mlsat. Tento produkt přirozeně udržuje drápky a zobák ve správné formě díky svému speciálnímu tvaru, který navíc pomáhá snižovat svalové napětí v nohách. Obsahuje důležité minerály pro celkové zdraví vašeho papouška a je vhodný pro všechny klece a voliéry díky univerzálnímu připevnění. Bez použití barviv je to skvělá volba pro každého papouška. Hlavní parametry: - Minerální bidýlko pro papoušky... Celý popis

Koupit za 102 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Minerální bidýlko pro papoušky je ideálním zdrojem zdravých minerálů a vitamínů, které papoušci milují mlsat. Tento produkt přirozeně udržuje drápky a zobák ve správné formě díky svému speciálnímu tvaru, který navíc pomáhá snižovat svalové napětí v nohách. Obsahuje důležité minerály pro celkové zdraví vašeho papouška a je vhodný pro všechny klece a voliéry díky univerzálnímu připevnění. Bez použití barviv je to skvělá volba pro každého papouška.

Hlavní parametry:
- Minerální bidýlko pro papoušky
- Obsahuje zdravé minerály a vitamíny
- Udržuje drápky a zobák ve správné formě
- Snížení svalového napětí v nohách
- Obsahuje důležité minerály pro zdraví
- Vhodné pro všechny klece a voliéry
- Univerzální připevnění
- Bez použití barviv
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nobby
Délka 17.5 cm

Články odjinud