Každý papoušek má rád okusování různých předmětů a s tímto minerálním bidélkem bude mít nejen pohodlné posezení, ale také možnost doplnit důležité vitamíny a minerály. Tvar bidla je navržen tak, aby minimalizoval svalové napětí v nohách a zároveň pomáhal při přirozeném obrušování drápků. Bidlo je snadno čistitelné měkkým kartáčem a horkou vodou, což zajišťuje rychlé a efektivní udržování hygieny. Hlavní parametry: - Minerální bidélko pro papoušky - Obsahuje zdravé minerály a vitamíny pro mlsání... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Každý papoušek má rád okusování různých předmětů a s tímto minerálním bidélkem bude mít nejen pohodlné posezení, ale také možnost doplnit důležité vitamíny a minerály. Tvar bidla je navržen tak, aby minimalizoval svalové napětí v nohách a zároveň pomáhal při přirozeném obrušování drápků. Bidlo je snadno čistitelné měkkým kartáčem a horkou vodou, což zajišťuje rychlé a efektivní udržování hygieny.

Hlavní parametry:
- Minerální bidélko pro papoušky
- Obsahuje zdravé minerály a vitamíny pro mlsání
- Speciální tvar snižuje svalové napětí v nohách a pomáhá při obrušování drápků
- Ideální pro všechny klece a voliéry díky univerzálnímu připevnění
- Bez použití barviv
- Snadné upevnění na všechny druhy klecí
- Délka: 24 cm
- Váha: cca 300 g
- Vhodné pro velké papoušky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nobby
Délka 24 cm

Články odjinud