Péče o drápky exotických ptáků může být náročná a vyžaduje zkušenost. S papírovými trubičkami pokrytými pískem pro andulky a kanáry můžete snadno pomoci svému ptačímu příteli udržovat zdravé drápky. Stačí nasunout trubičku na bidýlko a ptáci si přirozeně brousí drápy a zobák, což může eliminovat nutnost častých návštěv veterináře kvůli péči o drápky. Ušetřete čas a stres svému opeřenému kamarádovi s těmito praktickými trubičkami. Hlavní parametry: - Papírové trubičky s pískem pro andulky a kanáry... Celý popis

Koupit za 49 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Péče o drápky exotických ptáků může být náročná a vyžaduje zkušenost. S papírovými trubičkami pokrytými pískem pro andulky a kanáry můžete snadno pomoci svému ptačímu příteli udržovat zdravé drápky. Stačí nasunout trubičku na bidýlko a ptáci si přirozeně brousí drápy a zobák, což může eliminovat nutnost častých návštěv veterináře kvůli péči o drápky. Ušetřete čas a stres svému opeřenému kamarádovi s těmito praktickými trubičkami.

Hlavní parametry:
- Papírové trubičky s pískem pro andulky a kanáry
- Jedna tyčinka vydrží 1-2 týdny
- Snadné použití: stačí nasunout na bidýlko
- Pomáhá udržovat zdravé drápky a zobák u drobných exotických ptáků
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nobby
Materiál písek

Články odjinud