Přineste do klece vašeho domácího mazlíčka nový zdroj zábavy s lanovým bidýlkem k zavěšení. Toto bidýlko o celkové velikosti 60 cm a průměru lana 1,5 cm je vyrobeno z kvalitního mixu bavlny a sisalu, zatímco zavěšovací kostka je z dřeva. Díky plastovým držákům je snadné ho zavěsit do klece a poskytne vašemu mazlíčkovi hodiny zábavy a cvičení. S lanovým bidýlkem se váš mazlíček nebude nudit a zároveň posílí své svalstvo a koordinaci. Hlavní parametry: - Celková velikost: 60 cm - Průměr lana: 1,5... Celý popis

Koupit za 196 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do klece vašeho domácího mazlíčka nový zdroj zábavy s lanovým bidýlkem k zavěšení. Toto bidýlko o celkové velikosti 60 cm a průměru lana 1,5 cm je vyrobeno z kvalitního mixu bavlny a sisalu, zatímco zavěšovací kostka je z dřeva. Díky plastovým držákům je snadné ho zavěsit do klece a poskytne vašemu mazlíčkovi hodiny zábavy a cvičení. S lanovým bidýlkem se váš mazlíček nebude nudit a zároveň posílí své svalstvo a koordinaci.

Hlavní parametry:
- Celková velikost: 60 cm
- Průměr lana: 1,5 cm
- Materiál: lano z mixu bavlny a sisalu, kostka z dřeva
- Snadné zavěšení do klece pomocí plastových držáků
- Poskytuje zábavu a cvičení pro domácí mazlíčky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nobby

Články odjinud