Přineste do klece svého velkého papouška nový zdroj zábavy a stimulace s bavlněnou houpačkou ve tvaru spirály. Tato barevná hračka je vybavena zvonečkem, který zaujme vašeho ptačího kamaráda a poskytne mu hodiny zábavy. Díky délce 225 cm a lano o průměru 3,5 cm je houpačka ideální pro velké papoušky, kteří si rádi hrají a cvičí. Snadné zavěšení do klece umožní rychlou instalaci a vašemu ptákovi okamžitý přístup k novému hračkovému kousku. Bavlněná houpačka nejen zpříjemní prostředí ve vaší kleci,... Celý popis

Koupit za 469 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do klece svého velkého papouška nový zdroj zábavy a stimulace s bavlněnou houpačkou ve tvaru spirály. Tato barevná hračka je vybavena zvonečkem, který zaujme vašeho ptačího kamaráda a poskytne mu hodiny zábavy. Díky délce 225 cm a lano o průměru 3,5 cm je houpačka ideální pro velké papoušky, kteří si rádi hrají a cvičí. Snadné zavěšení do klece umožní rychlou instalaci a vašemu ptákovi okamžitý přístup k novému hračkovému kousku. Bavlněná houpačka nejen zpříjemní prostředí ve vaší kleci, ale také pomůže zahnat nudu a podpoří aktivitu a pohyb vašeho pernatého přítele.

Hlavní parametry:
- Materiál: bavlna
- Délka: 225 cm
- Průměr lana: 3,5 cm
- Vhodné pro: velké papoušky
- Design: spirála s zvonečkem
- Snadné zavěšení do klece
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nobby

Články odjinud