Pružné lanové bidlo pro papoušky je skvělou alternativou klasických bidel, které je vyrobeno z barevné bavlny a pružného drátu uvnitř. Díky možnosti uchycení na obou stranách a nerezovému drátu ve středu je bidlo velmi dobře tvarovatelné a snadno se montuje. Jeho délka 72 cm a průměr 30 mm jsou ideální pro střední a velké papoušky. Hlavní parametry: - Materiál: bavlna, nerezový drát - Délka: 72 cm - Průměr bidla: Ø 30 mm - Snadné upevnění po kleci nebo voliéře - Možnost uchycení na obou stranách... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pružné lanové bidlo pro papoušky je skvělou alternativou klasických bidel, které je vyrobeno z barevné bavlny a pružného drátu uvnitř. Díky možnosti uchycení na obou stranách a nerezovému drátu ve středu je bidlo velmi dobře tvarovatelné a snadno se montuje. Jeho délka 72 cm a průměr 30 mm jsou ideální pro střední a velké papoušky.

Hlavní parametry:
- Materiál: bavlna, nerezový drát
- Délka: 72 cm
- Průměr bidla: Ø 30 mm
- Snadné upevnění po kleci nebo voliéře
- Možnost uchycení na obou stranách
- Tvarovatelné díky nerezovému drátu ve středu
- Snadná montáž
- Ideální pro střední a velké papoušky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nobby

Články odjinud