Rozveselte své vyšívání s těmito krásnými obrázky natištěnými na vyšívací látce! Nechte se unést do světa barev a detailů, které můžete zdobit křížkovým i stonkovým stehem. S tímto balením získáte látku s veselými motivy, které okamžitě oživí vaše vyšívací projekty. Díky bílému okraji můžete snadno zarámovat vyšívaný obrázek bez obav z zakrytí či zapaspartování. Velikost látky 25x25 cm poskytuje dostatek prostoru pro vaši kreativitu, přičemž samotný obrázek má rozměry 20x20 cm. Staňte se mistrem... Celý popis

Koupit za 144 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozveselte své vyšívání s těmito krásnými obrázky natištěnými na vyšívací látce! Nechte se unést do světa barev a detailů, které můžete zdobit křížkovým i stonkovým stehem. S tímto balením získáte látku s veselými motivy, které okamžitě oživí vaše vyšívací projekty. Díky bílému okraji můžete snadno zarámovat vyšívaný obrázek bez obav z zakrytí či zapaspartování. Velikost látky 25x25 cm poskytuje dostatek prostoru pro vaši kreativitu, přičemž samotný obrázek má rozměry 20x20 cm. Staňte se mistrem vyšívání s těmito inspirativními motivy!

Hlavní parametry:
- Materiál: vyšívací látka
- Techniky vyšívání: křížkový a stonkový steh
- Velikost látky: 25x25 cm
- Velikost obrázku: 20x20 cm
- Balení neobsahuje vyšívací bavlnky
Zobrazit více

Články odjinud