Obruč 40cm bílá

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Tato kouzelná obruč je ideální pro všechny milovníky ručních prací a tvorby mandal nebo lapačů snů. S průměrem 40 cm poskytuje dostatek prostoru pro tvorbu detailních a složitých designů. Bílá barva obruče dodá vašim výtvorům lehkost a eleganci, zároveň vytvoří skvělý kontrast s pestrobarevnými nitěmi nebo korálky. Nechte se unést kreativitou a vytvářejte jedinečné kusy s pomocí této obruče k obháčkovávání. Hlavní parametry: - Typ: Obruč k obháčkovávání - Použití: Tvorba mandal, lapačů snů a dalších... Celý popis

Koupit za 100 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato kouzelná obruč je ideální pro všechny milovníky ručních prací a tvorby mandal nebo lapačů snů. S průměrem 40 cm poskytuje dostatek prostoru pro tvorbu detailních a složitých designů. Bílá barva obruče dodá vašim výtvorům lehkost a eleganci, zároveň vytvoří skvělý kontrast s pestrobarevnými nitěmi nebo korálky. Nechte se unést kreativitou a vytvářejte jedinečné kusy s pomocí této obruče k obháčkovávání.

Hlavní parametry:
- Typ: Obruč k obháčkovávání
- Použití: Tvorba mandal, lapačů snů a dalších ručních prací
- Barva: Bílá
- Průměr: 40 cm
Zobrazit více

Články odjinud