S vykrajovátkem na vršky vajec už nikdy nebudete mít problém s oloupáním skořápek. Tento praktický nástroj vám umožní snadno a rychle odstranit vršek skořápky vařeného vajíčka, aniž byste se museli trápit s drobením skořápky a riskovat, že se vám rozbije celé vajíčko. S vykrajovátkem na vršky vajec bude sloupání vajíčka hračkou a vaše snídaně či svačina se stane ještě pohodlnější. Hlavní parametry: - Praktický nástroj pro snadné sloupání vršků skořápek vařených vajec - Snadné použití bez rizika... Celý popis

Koupit za 138 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S vykrajovátkem na vršky vajec už nikdy nebudete mít problém s oloupáním skořápek. Tento praktický nástroj vám umožní snadno a rychle odstranit vršek skořápky vařeného vajíčka, aniž byste se museli trápit s drobením skořápky a riskovat, že se vám rozbije celé vajíčko. S vykrajovátkem na vršky vajec bude sloupání vajíčka hračkou a vaše snídaně či svačina se stane ještě pohodlnější.

Hlavní parametry:
- Praktický nástroj pro snadné sloupání vršků skořápek vařených vajec
- Snadné použití bez rizika rozbití vajíčka
- Ideální pro rychlou přípravu snídaně nebo svačiny
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tescoma

Články odjinud