S Louskáčkem na ořechy ODELO OD1631 budete mít snadnou práci s louskáním různých druhů a velikostí ořechů. Tento pevný a spolehlivý louskáček je skvělou pomůckou jak v domácnosti, tak na chalupě. Díky kvalitní nerezavějící oceli a neklouzavé gumové rukojeti je jeho použití pohodlné a bezpečné. Navíc jeho elegantní design udělá z louskáče stylový doplněk do vaší kuchyně. Hlavní parametry: - Vhodný na louskání různých druhů a velikostí ořechů - Vyroben z nerezavějící oceli - Rukojeť pokryta neklouzavou... Celý popis

Koupit za 197 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Louskáčkem na ořechy ODELO OD1631 budete mít snadnou práci s louskáním různých druhů a velikostí ořechů. Tento pevný a spolehlivý louskáček je skvělou pomůckou jak v domácnosti, tak na chalupě. Díky kvalitní nerezavějící oceli a neklouzavé gumové rukojeti je jeho použití pohodlné a bezpečné. Navíc jeho elegantní design udělá z louskáče stylový doplněk do vaší kuchyně.

Hlavní parametry:
- Vhodný na louskání různých druhů a velikostí ořechů
- Vyroben z nerezavějící oceli
- Rukojeť pokryta neklouzavou gumou
- Elegantní design
Zobrazit více

Články odjinud