Přání k narozeninám Green House Leporelo je skvělým dárkem pro všechny zahrádkáře, pěstitele a milovníky rostlin. Toto skládací přání z dílny OHH DEER je nejen stylové, ale také plné humoru, který potěší každého. Na přední straně přání se nachází čtvercový design s nápisem Happy Birthday a malým skleníkem. Ale to není vše! Jakmile otevřete přání, skleník se rozvine a objeví se nápis Hope it's Blooming Marvellous. Tento originální prvek přání zaručeně vyvolá úsměv na rtech oslavence. Na druhé... Celý popis

Koupit za 95 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přání k narozeninám Green House Leporelo je skvělým dárkem pro všechny zahrádkáře, pěstitele a milovníky rostlin. Toto skládací přání z dílny OHH DEER je nejen stylové, ale také plné humoru, který potěší každého.

Na přední straně přání se nachází čtvercový design s nápisem Happy Birthday a malým skleníkem. Ale to není vše! Jakmile otevřete přání, skleník se rozvine a objeví se nápis Hope it's Blooming Marvellous. Tento originální prvek přání zaručeně vyvolá úsměv na rtech oslavence.

Na druhé straně přání je dostatek místa pro vlastní věnování. Můžete sem napsat osobní zprávu, která oslavence potěší a zahřeje u srdce. Aby bylo přání kompletní, je uloženo v stylové obálce z kraftového papíru.

Přání je vytištěno na papíru s certifikací FSC, což znamená, že je vyrobeno z ekologicky šetrných zdrojů. Obálka je vyrobena z 100% recyklovaného papíru, čímž přispíváte k ochraně životního prostředí.

Rozměry složeného přání jsou 12,5 x 12,5 cm, a rozloženého přání 37,5 cm x 12,5 cm. Přání k narozeninám Green House Leporelo je skvělým způsobem, jak vyjádřit své přání k narozeninám originálním a zábavným způsobem.

Hlavní parametry:
- Skládací přání k narozeninám s humorným motivem skleníku
- Nápis Happy Birthday a Hope it's Blooming Marvellous
- Možnost napsat vlastní věnování na druhé straně přání
- Stylová obálka z kraftového papíru
- Vytištěno na papíru s certifikací FSC
- Obálka vyrobena z 100% recyklovaného papíru
- Rozměry složeného přání: 12,5 x 12,5 cm
- Rozměry rozloženého přání: 37,5 cm x 12,5 cm
Zobrazit více

Články odjinud