Přineste do svého domova svěží vzhled a zvýšenou energetickou účinnost s těmito moderními a elegantními okny o rozměrech 1200x1000 mm. Jsou vyrobeny z kvalitního německého pětikomorového profilového systému Trocal, což zaručuje jejich odolnost a dlouhou životnost. Okna jsou zasklená izolačním dvojsklem od renomovaného výrobce Pilkington, které skvěle izoluje a pomáhá udržovat teplo uvnitř domu. Díky meziskelnímu rámečku se minimalizuje únik tepla a zvuková izolace je ještě efektivnější. Navíc okna... Celý popis

Koupit za 4 589 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do svého domova svěží vzhled a zvýšenou energetickou účinnost s těmito moderními a elegantními okny o rozměrech 1200x1000 mm. Jsou vyrobeny z kvalitního německého pětikomorového profilového systému Trocal, což zaručuje jejich odolnost a dlouhou životnost. Okna jsou zasklená izolačním dvojsklem od renomovaného výrobce Pilkington, které skvěle izoluje a pomáhá udržovat teplo uvnitř domu. Díky meziskelnímu rámečku se minimalizuje únik tepla a zvuková izolace je ještě efektivnější. Navíc okna disponují certifikáty kvality z několika zkušeben, což potvrzuje jejich vysokou úroveň a spolehlivost.

Hlavní parametry:
- Rozměr: 1200x1000 mm
- Profilový systém: Trocal pětikomorový
- Sklo: Izolační dvojsklo od Pilkington s meziskelním rámečkem
- Certifikáty kvality z několika zkušeben
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TROCAL
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Dekor okna bílá
Orientace pravé
Šířka 120 cm
Výška 100 cm
Sklopná ano
Okna s izolačním dvojsklem ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud