Zahalte svůj domov do moderní elegance s těmito okny o rozměrech 1400x1400 mm. Jsou vyrobeny z kvalitního německého pětikomorového profilového systému Trocal, který zajišťuje vysokou odolnost a energetickou účinnost. Okna jsou zasklená izolačním dvojsklem od renomovaného výrobce Pilkington, které je vybaveno meziskelním rámečkem pro optimální izolační vlastnosti. Díky certifikátům kvality z několika zkušeben můžete mít jistotu, že se jedná o spolehlivý a dlouhotrvající produkt, který zlepší nejen... Celý popis

Koupit za 5 683 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zahalte svůj domov do moderní elegance s těmito okny o rozměrech 1400x1400 mm. Jsou vyrobeny z kvalitního německého pětikomorového profilového systému Trocal, který zajišťuje vysokou odolnost a energetickou účinnost. Okna jsou zasklená izolačním dvojsklem od renomovaného výrobce Pilkington, které je vybaveno meziskelním rámečkem pro optimální izolační vlastnosti. Díky certifikátům kvality z několika zkušeben můžete mít jistotu, že se jedná o spolehlivý a dlouhotrvající produkt, který zlepší nejen vzhled vašeho domova, ale i jeho energetickou efektivitu.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 1400x1400 mm
- Profilový systém: Trocal pětikomorový
- Sklo: Izolační dvojsklo Pilkington s meziskelním rámečkem
- Způsob otevírání: ---
- Certifikáty: Kvalitní certifikáty z několika zkušeben
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TROCAL
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Dekor okna bílá
Orientace pravé
Šířka 120 cm
Výška 150 cm
Sklopná ano
Hliníková okna ano
Okna s izolačním dvojsklem ano
Okna s energetickou úsporou ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud