Přineste do svého domova moderní eleganci s těmito kvalitními okny o rozměru 550x850 mm. Vyrobená z německého pětikomorového profilového systému Trocal, tato okna nejen skvěle vypadají, ale také poskytují vynikající izolační vlastnosti. Zasklená izolačním dvojsklem od renomovaného výrobce Pilkington s meziskelním rámečkem, tato okna zaručují optimální tepelnou a zvukovou izolaci pro váš domov. Navíc jsou dodávána s certifikáty kvality z několika zkušeben, což zaručuje jejich spolehlivost a dlouhou... Celý popis

Koupit za 3 039 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do svého domova moderní eleganci s těmito kvalitními okny o rozměru 550x850 mm. Vyrobená z německého pětikomorového profilového systému Trocal, tato okna nejen skvěle vypadají, ale také poskytují vynikající izolační vlastnosti. Zasklená izolačním dvojsklem od renomovaného výrobce Pilkington s meziskelním rámečkem, tato okna zaručují optimální tepelnou a zvukovou izolaci pro váš domov. Navíc jsou dodávána s certifikáty kvality z několika zkušeben, což zaručuje jejich spolehlivost a dlouhou životnost. Dodejte svému domovu nový vzhled a zároveň ušetřete na energiích s těmito skvělými okny.

Hlavní parametry:
- Rozměr: 550x850 mm
- Profilový systém: Trocal pětikomorový
- Sklo: Izolační dvojsklo od Pilkington s meziskelním rámečkem
- Zvuková a tepelná izolace: vynikající
- Certifikáty kvality z několika zkušeben
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TROCAL
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Dekor okna bílá
Orientace pravé
Šířka 55 cm
Výška 85 cm
Okna s izolačním dvojsklem ano
Sklopná ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud