Moderní a elegantní okno s teplým rámečkem (TGI) je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylové řešení pro své domovy. Toto bílé okno s šedým těsněním je vyrobeno z vysoce kvalitního německého pětikomorového profilového systému Trocal, což zajišťuje vynikající izolační vlastnosti a dlouhou životnost. Zasklení okna s dvojsklem Pilkington a meziskelním rámečkem poskytuje optimální tepelnou izolaci a minimalizuje únik tepla z interiéru. Bezpečnost je zajištěna kováním MACO MULTI-MATIC,... Celý popis

Koupit za 1 762 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Moderní a elegantní okno s teplým rámečkem (TGI) je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylové řešení pro své domovy. Toto bílé okno s šedým těsněním je vyrobeno z vysoce kvalitního německého pětikomorového profilového systému Trocal, což zajišťuje vynikající izolační vlastnosti a dlouhou životnost. Zasklení okna s dvojsklem Pilkington a meziskelním rámečkem poskytuje optimální tepelnou izolaci a minimalizuje únik tepla z interiéru. Bezpečnost je zajištěna kováním MACO MULTI-MATIC, které je certifikováno kvalitou v několika zkušebnách.

Díky skladové dostupnosti standardních rozměrů můžete mít toto okno ihned k dispozici. Balení je perfektní a doprava kvalitní, což zaručuje rychlé, bezpečné a pohodlné doručení až k vám domů. Ušetřete čas i peníze díky eshopu OKNA HNED!

Síť proti hmyzu a žaluzie vhodné k tomuto oknu jsou také k dispozici, abyste mohli kompletně vybavit své okno a vytvořit tak ideální prostředí pro váš domov.

Hlavní parametry:
- Teplý rámeček (TGI)
- Německý pětikomorový profilový systém Trocal
- Dvojsklo Pilkington s meziskelním rámečkem
- Bezpečnostní kování MACO MULTI-MATIC
- Skladová dostupnost standardních rozměrů
- Moderní design s bílou barvou a šedým těsněním
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TROCAL
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Dekor okna bílá
Orientace levé
Šířka 60 cm
Výška 60 cm
Sklopná ano
Okna s izolačním dvojsklem ano
Okna s bezpečnostními prvky ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud