Zaměřte se na dokonalé spojení kvality a designu s těmito moderními a elegantními okny o rozměrech 700x500 mm. Každé okno je vyrobeno z kvalitního německého pětikomorového profilového systému Trocal, což zaručuje vynikající izolační vlastnosti a dlouhou životnost. Okna jsou zasklená izolačním dvojsklem od renomovaného výrobce Pilkington, které zajišťuje optimální tepelnou a zvukovou izolaci pro váš domov. Díky meziskelnímu rámečku budete mít jistotu minimálních tepelných ztrát a maximálního komfortu.... Celý popis

Koupit za 2 846 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zaměřte se na dokonalé spojení kvality a designu s těmito moderními a elegantními okny o rozměrech 700x500 mm. Každé okno je vyrobeno z kvalitního německého pětikomorového profilového systému Trocal, což zaručuje vynikající izolační vlastnosti a dlouhou životnost. Okna jsou zasklená izolačním dvojsklem od renomovaného výrobce Pilkington, které zajišťuje optimální tepelnou a zvukovou izolaci pro váš domov. Díky meziskelnímu rámečku budete mít jistotu minimálních tepelných ztrát a maximálního komfortu. Tato okna disponují certifikáty kvality z několika zkušeben, což potvrzuje jejich vysokou úroveň a spolehlivost.

Hlavní parametry:
- Rozměr: 700x500 mm
- Profilový systém: Trocal pětikomorový
- Sklo: Izolační dvojsklo od Pilkington s meziskelním rámečkem
- Zvuková izolace: Ano
- Tepelná izolace: Ano
- Certifikace kvality: Ano
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TROCAL
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Dekor okna bílá
Orientace pravé
Šířka 70 cm
Výška 50 cm
Sklopná ano
Okna s izolačním dvojsklem ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud