Elegantní bílá okna s teplým rámečkem (TGI) jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a stylový design pro své domovy. Tyto kvalitní okna jsou vyrobená z německého pětikomorového profilového systému Trocal a jsou vybavena izolačním dvojsklem Pilkington s meziskelním rámečkem. Bezpečnost je zajištěna díky okování MACO MULTI-MATIC s certifikáty kvality z několika zkušeben. Díky skladové dostupnosti standardních rozměrů můžete mít tato okna ihned k dispozici. Perfektní balení a spolehliví dopravci... Celý popis

Koupit za 2 182 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Elegantní bílá okna s teplým rámečkem (TGI) jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a stylový design pro své domovy. Tyto kvalitní okna jsou vyrobená z německého pětikomorového profilového systému Trocal a jsou vybavena izolačním dvojsklem Pilkington s meziskelním rámečkem. Bezpečnost je zajištěna díky okování MACO MULTI-MATIC s certifikáty kvality z několika zkušeben. Díky skladové dostupnosti standardních rozměrů můžete mít tato okna ihned k dispozici. Perfektní balení a spolehliví dopravci zajistí rychlé a bezpečné doručení až k Vám domů. Ušetřete čas a peníze díky eshopu OKNA HNED!

Hlavní parametry:
- Barva: bílá
- Profilový systém: Trocal pětikomorový
- Sklo: izolační dvojsklo Pilkington s meziskelním rámečkem
- Okování: MACO MULTI-MATIC bezpečnostní kování
- Dostupnost: skladem v standardních rozměrech
- Možnost přídavné výbavy: síť proti hmyzu, žaluzie
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TROCAL
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Dekor okna bílá
Orientace levé
Šířka 60 cm
Výška 90 cm
Sklopná ano
Plastová okna ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud