Tato odrůda salátové okurky typu multifruit je ideální pro rychlení ve sklenících či fóliových krytech. Její středně velká rostlina produkuje tmavě zelené plody o délce 25-30 cm. Tyto okurky mají jemnou chuť, jsou šťavnaté a geneticky nehořké, tudíž jsou skvělé pro přímou konzumaci. Doba zrání této odrůdy je přibližně 70 dní. Semena jsou mořená, což zaručuje vysokou kvalitu a klíčivost. Hlavní parametry: - Odrůda salátové okurky typu multifruit - Vhodná k rychlení ve sklenících či fóliových krytech... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato odrůda salátové okurky typu multifruit je ideální pro rychlení ve sklenících či fóliových krytech. Její středně velká rostlina produkuje tmavě zelené plody o délce 25-30 cm. Tyto okurky mají jemnou chuť, jsou šťavnaté a geneticky nehořké, tudíž jsou skvělé pro přímou konzumaci. Doba zrání této odrůdy je přibližně 70 dní. Semena jsou mořená, což zaručuje vysokou kvalitu a klíčivost.

Hlavní parametry:
- Odrůda salátové okurky typu multifruit
- Vhodná k rychlení ve sklenících či fóliových krytech
- Rostlina středního vzrůstu
- Plody dosahují délky 25-30 cm
- Tmavě zelené plody
- Jemná chuť, šťavnaté a geneticky nehořké
- Vhodné k přímé konzumaci
- Doba zrání přibližně 70 dní
- Mořená semena pro vysokou kvalitu a klíčivost
Zobrazit více

Parametry

Typ zelenina
Zeleninová semínka ano

Články odjinud