Snažíte se otevřít ořech a místo toho vám praskne skořápka do všech stran? S tímto louskáčkem už nebudete mít tento problém! Jeho pevná konstrukce a spolehlivost vám umožní snadno otevřít ořechy různých velikostí a druhů. Díky speciální povrchové úpravě se vám bude louskání ořechů opravdu lehce a pohodlně pracovat s tímto nástrojem. S louskáčkem na ořechy už budete mít vždy po ruce spolehlivého pomocníka pro každodenní louskání oblíbené pochoutky. Hlavní parametry: - Materiál: slitina hliníku -... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Snažíte se otevřít ořech a místo toho vám praskne skořápka do všech stran? S tímto louskáčkem už nebudete mít tento problém! Jeho pevná konstrukce a spolehlivost vám umožní snadno otevřít ořechy různých velikostí a druhů. Díky speciální povrchové úpravě se vám bude louskání ořechů opravdu lehce a pohodlně pracovat s tímto nástrojem. S louskáčkem na ořechy už budete mít vždy po ruce spolehlivého pomocníka pro každodenní louskání oblíbené pochoutky.

Hlavní parametry:
- Materiál: slitina hliníku
- Rozměry: délka 19 cm, průměr 5,5 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion

Články odjinud