ORION Louskáček na ořechy

60 %
Stars
(1 hodnocení)

S kónickým loupáčkem na ořechy bude louštění ořechů hračkou! Tento praktický pomocník vám umožní snadno a rychle získat přístup k lahodnému jádru, aniž byste museli bojovat se skořápkou. Jeho unikátní tvar chrání ořechové jádro a zároveň usnadňuje otevírání skořápky. Díky tomu si můžete vychutnat čerstvé ořechy kdykoli a kdekoli, aniž byste museli sáhnout po těžkopádných nástrojích. Hlavní parametry: - Kónický tvar pro snadné a bezpečné louskání ořechů - Vhodný pro ořechy různých druhů, velikostí... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S kónickým loupáčkem na ořechy bude louštění ořechů hračkou! Tento praktický pomocník vám umožní snadno a rychle získat přístup k lahodnému jádru, aniž byste museli bojovat se skořápkou. Jeho unikátní tvar chrání ořechové jádro a zároveň usnadňuje otevírání skořápky. Díky tomu si můžete vychutnat čerstvé ořechy kdykoli a kdekoli, aniž byste museli sáhnout po těžkopádných nástrojích.

Hlavní parametry:
- Kónický tvar pro snadné a bezpečné louskání ořechů
- Vhodný pro ořechy různých druhů, velikostí a tvarů
- Vyroben z odolné slitiny hliníku pro dlouhou životnost
- Snadné čištění teplou vodou se saponátem
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion

Články odjinud