Stylový louskáček na ořechy z řady LUXY je skvělým pomocníkem v kuchyni pro všechny milovníky ořechů. Jeho kónický tvar umožňuje snadné a efektivní louskání ořechů různých druhů, velikostí i tvarů, přičemž chrání samotné jádro ořechu a louská pouze skořápku. Vyrobený z pochromovaného kovu je tento louskáček velmi pevný a odolný, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Navíc je možné ho bez obav mýt v myčce na nádobí, což usnadňuje jeho údržbu a čistotu. Hlavní parametry: - Stylový design... Celý popis

Koupit za 239 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Stylový louskáček na ořechy z řady LUXY je skvělým pomocníkem v kuchyni pro všechny milovníky ořechů. Jeho kónický tvar umožňuje snadné a efektivní louskání ořechů různých druhů, velikostí i tvarů, přičemž chrání samotné jádro ořechu a louská pouze skořápku.

Vyrobený z pochromovaného kovu je tento louskáček velmi pevný a odolný, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Navíc je možné ho bez obav mýt v myčce na nádobí, což usnadňuje jeho údržbu a čistotu.

Hlavní parametry:
- Stylový design z řady LUXY
- Kónický tvar pro snadné louskání ořechů různých druhů
- Vyrobený z pochromovaného kovu pro pevnost a odolnost
- Možnost mýt v myčce na nádobí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion

Články odjinud