Mašlovačka Orion silikon je skvělým pomocníkem v každé kuchyni. Díky své univerzálnosti je ideální pro práci s těstem, potírání pokrmů nebo dokonce i na zdobení dortů. Tato mašlovačka je vyrobena z odolného silikonu, který snese vysoké teploty, což z ní činí skvělou volbu pro pečení, smažení i grilování. Navíc je velmi snadno udržovatelná a můžete ji klidně dát i do myčky na nádobí. S praktickým očkem na zavěšení je skvělým doplňkem vaší kuchyně. Hlavní parametry: - Vhodná na pečení a smažení v... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Mašlovačka Orion silikon je skvělým pomocníkem v každé kuchyni. Díky své univerzálnosti je ideální pro práci s těstem, potírání pokrmů nebo dokonce i na zdobení dortů. Tato mašlovačka je vyrobena z odolného silikonu, který snese vysoké teploty, což z ní činí skvělou volbu pro pečení, smažení i grilování. Navíc je velmi snadno udržovatelná a můžete ji klidně dát i do myčky na nádobí. S praktickým očkem na zavěšení je skvělým doplňkem vaší kuchyně.

Hlavní parametry:
- Vhodná na pečení a smažení v kuchyni, ale také na grilování
- Délka: 22 cm
- Materiál: odolný silikon
- Možnost mýt v myčce na nádobí
- S očkem na zavěšení
- Rozměry: 4 × 22 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion

Články odjinud