S mašlovačkou Orion LUXY je práce v kuchyni, při pečení i smažení, hračkou. Díky délce 26 cm se však dokonale uplatní i při grilování. Tato praktická mašlovačka je vyrobená z odolného silikonu a kvalitního nerezu, což ji činí skvělým pomocníkem s odolností vůči teplotám od -40 °C do +220 °C. Oranžové štětiny o šířce 4 cm jsou nejen stylové, ale také snadno udržovatelné a čistitelné v myčce nádobí. Navíc je vybavena praktickým očkem na zavěšení, což usnadňuje její skladování a uspořádání v kuchyni.... Celý popis

Koupit za 60 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S mašlovačkou Orion LUXY je práce v kuchyni, při pečení i smažení, hračkou. Díky délce 26 cm se však dokonale uplatní i při grilování. Tato praktická mašlovačka je vyrobená z odolného silikonu a kvalitního nerezu, což ji činí skvělým pomocníkem s odolností vůči teplotám od -40 °C do +220 °C. Oranžové štětiny o šířce 4 cm jsou nejen stylové, ale také snadno udržovatelné a čistitelné v myčce nádobí. Navíc je vybavena praktickým očkem na zavěšení, což usnadňuje její skladování a uspořádání v kuchyni.

Hlavní parametry:
- Vhodná na potírání při pečení a smažení, ale také na grilování
- Délka: 26 cm
- Materiál: Nerez, silikon
- Odolnost vůči teplotám: -40 °C až +220 °C
- Možnost mýt v myčce nádobí
- Oranžové štětiny o šířce 4 cm
- S očkem na zavěšení
- Rozměry: 4 × 26 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion

Články odjinud