Darkoviny Vypěstuj si čtyřlístek štěstí CZ

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Překvapte své blízké tímto jedinečným pěstitelským setem a přinesete jim nekonečnou radost. Sada semen "Vogadgets Vypěstuj si čtyřlístek" je skvělým dárkem pro všechny milovníky pěstování rostlin. S touto sadou získáte nejen originální dárek, ale také možnost vypěstovat si vlastní štěstí ve formě čtyřlístku. S přiloženým návodem bude péče o rostlinu hračkou, a brzy se můžete těšit na krásný zelený doplněk do vašeho domova. Hlavní parametry: - Obsah balení: 1 × semínka, 1 × květináček plastový,... Celý popis

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Překvapte své blízké tímto jedinečným pěstitelským setem a přinesete jim nekonečnou radost. Sada semen "Vogadgets Vypěstuj si čtyřlístek" je skvělým dárkem pro všechny milovníky pěstování rostlin. S touto sadou získáte nejen originální dárek, ale také možnost vypěstovat si vlastní štěstí ve formě čtyřlístku. S přiloženým návodem bude péče o rostlinu hračkou, a brzy se můžete těšit na krásný zelený doplněk do vašeho domova.

Hlavní parametry:
- Obsah balení: 1 × semínka, 1 × květináček plastový, 1 × zemina v sáčku
- Výška: 6 cm
- Šířka: 7 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce VOGadgets

Články odjinud