V našem online hobby marketu vám představujeme úžasný produkt, který vám umožní pěstovat vlastní žampióny přímo u vás doma. S tímto inovativním setem budete mít možnost vytvořit si ideální podmínky pro pěstování těchto lahodných hub a to po celý rok. Ať už jste začátečník nebo zkušený zahradník, tento set je vhodný pro každého. Díky použití přírodních organických materiálů a nejnovějším technologiím je tento set nejen ekologický, ale také zaručuje vynikající výsledky. Sledováním a dodržováním podmínek... Celý popis

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

V našem online hobby marketu vám představujeme úžasný produkt, který vám umožní pěstovat vlastní žampióny přímo u vás doma. S tímto inovativním setem budete mít možnost vytvořit si ideální podmínky pro pěstování těchto lahodných hub a to po celý rok. Ať už jste začátečník nebo zkušený zahradník, tento set je vhodný pro každého.

Díky použití přírodních organických materiálů a nejnovějším technologiím je tento set nejen ekologický, ale také zaručuje vynikající výsledky. Sledováním a dodržováním podmínek uvedených v návodu zaručujeme sklizeň minimálně 3 kg vzrostlých žampiónů. Samozřejmě, pokud budete dodržovat všechny doporučení, můžete dosáhnout i větší sklizně.

Balení tohoto setu obsahuje 15 litrů materiálu, který vám poskytne vše potřebné pro úspěšné pěstování žampiónů. Ať už jste fanouškem hub a chcete si je vypěstovat sami, nebo hledáte originální dárek pro své blízké, tento set je pro vás tou správnou volbou.

Hlavní parametry:
- Vyrobeno z přírodních organických materiálů
- Možnost pěstování po celý rok
- Garance sklizně minimálně 3 kg vzrostlých žampiónů
- Balení obsahuje 15 litrů materiálu pro pěstování
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nohel Garden

Články odjinud