Spirálová tyč k rajčatům pozink. 180cm x 7mm - hladká

80 %
Stars
(2 hodnocení)

Přemýšlíte, jak si usnadnit pěstování rajčat či jiných druhů popínavé zeleniny a květin? Spirálová tyč k rajčatům Max 18007H je právě tím, co potřebujete! Tato tyč je vyrobena z pozinkované oceli, což zaručuje její odolnost proti korozi a rzi. Svou délkou 180 cm a průměrem 7 mm je ideální pro podpěru rostlin a zajištění jejich správného růstu. Díky hladkému povrchu je také snadné rostliny na tyč připevnit a manipulovat s nimi. Hlavní parametry: - Materiál: Pozinkovaná ocel - Délka: 180 cm - Průměr:... Celý popis

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přemýšlíte, jak si usnadnit pěstování rajčat či jiných druhů popínavé zeleniny a květin? Spirálová tyč k rajčatům Max 18007H je právě tím, co potřebujete! Tato tyč je vyrobena z pozinkované oceli, což zaručuje její odolnost proti korozi a rzi.

Svou délkou 180 cm a průměrem 7 mm je ideální pro podpěru rostlin a zajištění jejich správného růstu. Díky hladkému povrchu je také snadné rostliny na tyč připevnit a manipulovat s nimi.

Hlavní parametry:
- Materiál: Pozinkovaná ocel
- Délka: 180 cm
- Průměr: 7 mm
- Hmotnost: 588 g

S těmito spirálovými tyčemi budete mít jistotu, že vaše rostliny budou mít dostatečnou oporu a prostor pro svůj růst. Nechte je vyšplhat a rozkvést se v plné kráse!
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost balení 0.588 kg
Výrobce Maxeuro
Zeleninová semínka ano
Květinová semínka ano

Články odjinud