Olej Osmo na venkovní terasy Bangkirai 006 je skvělým pomocníkem pro ochranu vaší dřevěné terasy. Díky své speciální formuli proniká hluboko do dřeva, reguluje vlhkost a snižuje bobtnání a sesýchání dřeva. Po aplikaci tohoto oleje bude povrch terasy nenáročný na údržbu, jelikož dřevo může stále dýchat a vlhkost může unikat. Olej na bázi přírodního oleje je odolný vůči chemikáliím používaným v domácnosti a neodprýskává, nepraská ani se neodlupuje. Navíc je vhodný pro různé druhy dřevin, jako jsou... Celý popis

Koupit za 2 439 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Olej Osmo na venkovní terasy Bangkirai 006 je skvělým pomocníkem pro ochranu vaší dřevěné terasy. Díky své speciální formuli proniká hluboko do dřeva, reguluje vlhkost a snižuje bobtnání a sesýchání dřeva. Po aplikaci tohoto oleje bude povrch terasy nenáročný na údržbu, jelikož dřevo může stále dýchat a vlhkost může unikat. Olej na bázi přírodního oleje je odolný vůči chemikáliím používaným v domácnosti a neodprýskává, nepraská ani se neodlupuje. Navíc je vhodný pro různé druhy dřevin, jako jsou Týk, Cedr, Modřín, Douglasie, Bangkirai a další, a chrání je před zašpiněním a vlhkostí. Ideální je také pro zahradní nábytek, dřevěné rošty, paluby či terasy. Pro dřeviny jako Borovice, Modřín, Douglasie a Bangkirai navíc poskytuje ochranu proti UV-záření. Užijte si krásné terasy bez starostí s olejem Osmo Bangkirai 006!

Hlavní parametry:
- Speciální olej proniká hluboko do dřeva a reguluje vlhkost
- Nenáročný povrch terasy po aplikaci
- Odolný vůči chemikáliím a nepopraskává
- Vhodný pro různé druhy dřevin a tlakově impregnované dřevo
- Ochrana proti zašpinění, vlhkosti a UV-záření
Zobrazit více

Parametry

Značka Osmo
Použití exteriéry
Báze olejové
Velikost balení 2.5 l
Terasové oleje ano
UV ochrana ano
Na hračky ano

Články odjinud