Olej Osmo pro venkovní terasy z exotické dřeviny Garapa je skvělým pomocníkem pro udržení vaší terasy v perfektním stavu. Díky svému složení z přírodních rostlinných olejů proniká hluboko do dřeva, kde ho chrání a udržuje zdravý a pružný. S tímto olejem se nemusíte bát, že by vaše dřevo vyschlo, protože mu dodává potřebnou vlhkost a zároveň mu umožňuje dýchat. S Olejem Osmo bude vaše terasa vypadat jako nová a vy si ji budete moci užívat mnohem déle. Hlavní parametry: - Speciální olej pro venkovní... Celý popis

Koupit za 2 439 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Olej Osmo pro venkovní terasy z exotické dřeviny Garapa je skvělým pomocníkem pro udržení vaší terasy v perfektním stavu. Díky svému složení z přírodních rostlinných olejů proniká hluboko do dřeva, kde ho chrání a udržuje zdravý a pružný. S tímto olejem se nemusíte bát, že by vaše dřevo vyschlo, protože mu dodává potřebnou vlhkost a zároveň mu umožňuje dýchat. S Olejem Osmo bude vaše terasa vypadat jako nová a vy si ji budete moci užívat mnohem déle.

Hlavní parametry:
- Speciální olej pro venkovní terasy z dřeviny Garapa
- Založený na bázi přírodních rostlinných olejů
- Proniká hluboko do dřeva a udržuje ho zdravé a elastické
- Umožňuje dřevu dýchat a unikat vlhkost
Zobrazit více

Parametry

Značka Osmo
Použití exteriéry
Báze olejové
Velikost balení 2.5 l
Terasové oleje ano
UV ochrana ano
Na hračky ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud