Osmo Original tvrdý voskový olej 0,125L 3032 hedvábný polomatný je ideální volbou pro ochranu dřevěných ploch v interiéru. Tento bezbarvý nátěr na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků poskytuje vynikající odolnost vůči zašpinění, vodě a oděru. Jeho aplikace je snadná a není potřeba žádný základní nátěr ani mezibrous. Díky svým vlastnostem je šetrný k dřevu, nepraská, neodlupuje se a neodprýskává. Navíc je odolný alkoholickým i nealkoholickým nápojům a splňuje náročné normy pro zdravotní nezávadnost.... Celý popis

Koupit za 303 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Osmo Original tvrdý voskový olej 0,125L 3032 hedvábný polomatný je ideální volbou pro ochranu dřevěných ploch v interiéru. Tento bezbarvý nátěr na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků poskytuje vynikající odolnost vůči zašpinění, vodě a oděru. Jeho aplikace je snadná a není potřeba žádný základní nátěr ani mezibrous. Díky svým vlastnostem je šetrný k dřevu, nepraská, neodlupuje se a neodprýskává. Navíc je odolný alkoholickým i nealkoholickým nápojům a splňuje náročné normy pro zdravotní nezávadnost.

Hlavní parametry:
- Bezbarvý voskový olej na dřevo
- Odolný vůči zašpinění, vodě a oděru
- Snadná aplikace bez základního nátěru a mezibrusu
- Šetrný k dřevu, nepraská, neodlupuje se, neodprýskává
- Odolný alkoholickým i nealkoholickým nápojům
- Splňuje normy pro zdravotní nezávadnost

Osmo Original tvrdý voskový olej je ideální pro veškeré dřevěné plochy v interiéru, včetně podlahových palubek, parket, OSB a korkových podlah, stejně jako nábytku. Jeho rezistence vůči kávě, vínu a colu ho činí skvělou volbou pro každodenní použití. Díky možnosti lokální opravy je snadným a praktickým řešením pro každého kutila a řemeslníka.

Nanášejte tento voskový olej pomocí pevného štětce, kartáče nebo válečku z mikrovlákna na suchý a čistý povrch dřeva. Po prvním nátěru nechte olej schnout a aplikujte druhý nátěr pro optimální ochranu. S výdatností 24m2 na 1 litr budete mít dostatek oleje pro pokrytí větších ploch. Po použití pečlivě uzavřete originální obal a skladujte v suchu, chráněno před mrazem.

Osmo Original tvrdý voskový olej 0,125L 3032 hedvábný polomatný je dokonalým řešením pro trvalou ochranu vašich dřevěných ploch s jednoduchou aplikací a vynikajícími vlastnostmi. Důvěřujte kvalitě a tradici značky Osmo a dopřejte vašim dřevěným povrchům optimální péči a ochranu.
Zobrazit více

Parametry

Značka Osmo
Odstín transparentní
Báze olejové
Tvrdé voskové oleje ano
Na hračky ano
Velikost balení 0.125 l
Použití interiéry

Články odjinud