Tvrdý voskový olej Osmo 3032 hedvábný polomat je skvělým řešením pro ochranu dřevěných a korkových podlah, OSB desek a nábytku vystaveného intenzivnímu použití. Díky své odolnosti proti opotřebení a schopnosti snášet vysoké zatížení poskytuje dlouhotrvající ochranu a zajišťuje dlouhou životnost povrchu. Tento tvrdý voskový olej je navíc velmi odolný a spolehlivý, což z něj činí ideální volbu pro prostředí s náročnými podmínkami. Hlavní parametry: - Ideální pro dřevěné a korkové podlahy, OSB desky... Celý popis

Koupit za 686 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tvrdý voskový olej Osmo 3032 hedvábný polomat je skvělým řešením pro ochranu dřevěných a korkových podlah, OSB desek a nábytku vystaveného intenzivnímu použití. Díky své odolnosti proti opotřebení a schopnosti snášet vysoké zatížení poskytuje dlouhotrvající ochranu a zajišťuje dlouhou životnost povrchu. Tento tvrdý voskový olej je navíc velmi odolný a spolehlivý, což z něj činí ideální volbu pro prostředí s náročnými podmínkami.

Hlavní parametry:
- Ideální pro dřevěné a korkové podlahy, OSB desky a silně zatěžovaný nábytek
- Odolný proti ošlapání a vysokému zatížení
- Poskytuje dlouhotrvající ochranu povrchu
- Velmi odolný a spolehlivý
Zobrazit více

Parametry

Značka Osmo
Odstín transparentní
Báze olejové
Velikost balení 0.375 l
Tvrdé voskové oleje ano
Na hračky ano
Použití interiéry

Určitě si přečtěte

Články odjinud