Tvrdý olejový vosk OSMO 3062 je ideální volbou pro ošetření dřevěných podlah, korkových podlah i neglazovaných dlaždic. S vynikající odolností a snadnou údržbou poskytuje povrchu trvanlivou ochranu proti opotřebení, vodě a znečištění. Díky svému složení na bázi přírodních rostlinných olejů a vosků umožňuje dřevu dýchat a zabraňuje jeho vysoušení, což zajišťuje dlouhou životnost a krásný vzhled podlahy. Vynikající adheze vosku umožňuje snadnou opravu poškozených míst bez nutnosti celkového přebroušení.... Celý popis

Koupit za 300 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tvrdý olejový vosk OSMO 3062 je ideální volbou pro ošetření dřevěných podlah, korkových podlah i neglazovaných dlaždic. S vynikající odolností a snadnou údržbou poskytuje povrchu trvanlivou ochranu proti opotřebení, vodě a znečištění. Díky svému složení na bázi přírodních rostlinných olejů a vosků umožňuje dřevu dýchat a zabraňuje jeho vysoušení, což zajišťuje dlouhou životnost a krásný vzhled podlahy. Vynikající adheze vosku umožňuje snadnou opravu poškozených míst bez nutnosti celkového přebroušení. Výjimečná odolnost vůči vodě, alkoholu a dalším tekutinám dle DIN standardů zaručuje, že podlaha zůstane krásná i při běžném používání.

Hlavní parametry:
- Bezbarvý matný vosk pro dřevěné podlahy, korkové podlahy a neglazované dlaždice
- Odolný vůči opotřebení, vodě, znečištění a tekutinám
- Snadná údržba a odstraňování skvrn
- Vysoce odolný povrch s přilnavostí
- Vyroben z přírodních rostlinných olejů a vosků
- Certifikován dle normy DIN EN ISO 9001 a DIN EN ISO 14001
- Vydatnost cca 12 m2/litr při dvou nátěrech, cca 20 m2/litr při jednom nátěru
- Doba schnutí cca 8-10 hodin při dobrém větrání
- Snadná aplikace bez nutnosti základního nátěru
- Ideální pro renovaci podlah a nábytku
- Odolný vůči otěru a zápalný podle normy DIN 4102, třídy B2
Zobrazit více

Parametry

Značka Osmo
Odstín transparentní
Báze olejové
Tvrdé voskové oleje ano
Na hračky ano
Velikost balení 0.125 l
Použití interiéry

Určitě si přečtěte

Články odjinud