Tvrdý voskový olej Barevný 3067 světle šedá je skvělým pomocníkem pro ochranu a zbarvení dřevěných podlah, ať už se jedná o masivní podlahové palubky, selská prkna, OSB nebo korkové podlahy. Tento voskový olej je ideální volbou pro světlé, tuzemské druhy dřeva, a dokáže vytvořit harmonický vzhled nátěru, zachovat fládrování dřeva a být odolný vůči kávě, vínu i cole. Navíc je zdravotně nezávadný, což znamená, že si na podlaze můžete bez obav hrát s dětmi nebo nechat pobíhat domácí mazlíčky. Hlavní... Celý popis

Koupit za 1 096 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tvrdý voskový olej Barevný 3067 světle šedá je skvělým pomocníkem pro ochranu a zbarvení dřevěných podlah, ať už se jedná o masivní podlahové palubky, selská prkna, OSB nebo korkové podlahy. Tento voskový olej je ideální volbou pro světlé, tuzemské druhy dřeva, a dokáže vytvořit harmonický vzhled nátěru, zachovat fládrování dřeva a být odolný vůči kávě, vínu i cole. Navíc je zdravotně nezávadný, což znamená, že si na podlaze můžete bez obav hrát s dětmi nebo nechat pobíhat domácí mazlíčky.

Hlavní parametry:
- Chrání a zbarvuje dřevo
- Harmonický vzhled nátěru
- Zachovává fládrování dřeva
- Odolný vůči tekutinám
- Lokálně opravitelný
- Zdravotně nezávadný pro lidi, zvířata i rostliny
- Vyrobeno z přírodních surovin

Tvrdý voskový olej Barevný 3067 světle šedá je balen v objemu 0,75 l, což postačí na cca 22,5 m² jedné vrstvy nátěru. Práce s tímto voskovým olejem je snadná a efektivní. První nátěr se nanáší na surové, broušené dřevo v množství cca 30 ml/m2, přičemž chyby v nátěru lze opravit do 30 minut. Po cca 24 hodinách schnutí je možné nanést druhý nátěr bezbarvým Tvrdým voskovým olejem. Druhý nátěr se schnutím cca 8-10 hodin dokončí celý proces ochrany a zbarvení dřeva.

Olejové vosky Osmo jsou známé svou kvalitou a šetrností k životnímu prostředí. Nátěrový systém na bázi oleje a vosku chrání dřevo zevnitř i zvenku, aniž by vytvářel nepropustný film. Všechny použité suroviny jsou přírodního původu a šetrné k životnímu prostředí, což zajišťuje, že vaše dřevěné podlahy budou nejen krásné, ale i dlouhodobě chráněné a udržované.
Zobrazit více

Parametry

Značka Osmo
Odstín šedá
Báze olejové
Velikost balení 0.75 l
Tvrdé voskové oleje ano
Na hračky ano
Použití interiéry

Určitě si přečtěte

Články odjinud