Osmo Top Olej 3068 Natural je ideální volbou pro úpravu dřevěných pracovních desek, kterým dodá téměř zcela přirozený vzhled. Díky optimálně vyváženým bílým pigmentům zachovává světlý charakter dřeva a povrch zůstává přírodně matný, bez umělého plastového vzhledu. Tento olej s voskem potlačuje trvale mokrý efekt, chrání dřevo téměř neviditelně a zajišťuje odolný povrch s lehkým bílým křídovým odstínem na tmavých a červených typech dřevin. Díky své zvláštní tvrdosti a odolnosti je snadno udržovatelný... Celý popis

Koupit za 762 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Osmo Top Olej 3068 Natural je ideální volbou pro úpravu dřevěných pracovních desek, kterým dodá téměř zcela přirozený vzhled. Díky optimálně vyváženým bílým pigmentům zachovává světlý charakter dřeva a povrch zůstává přírodně matný, bez umělého plastového vzhledu. Tento olej s voskem potlačuje trvale mokrý efekt, chrání dřevo téměř neviditelně a zajišťuje odolný povrch s lehkým bílým křídovým odstínem na tmavých a červených typech dřevin. Díky své zvláštní tvrdosti a odolnosti je snadno udržovatelný a odolává vodě a nečistotám. Osmo Top Olej je založen na přírodních rostlinných olejích a voscích, má otevřené póry a nepříjemně neodprýskává, nepraská ani neodlupuje se. Tento produkt je ideální pro dřevěné povrchy nábytku, pracovní plochy z masivního nebo lepeného dřeva, korek, OSB desky, terakotu a neglazované dlažby ve vnitřních prostorách.

Hlavní parametry:
- Ideální pro úpravu dřevěných pracovních desek
- Zachovává světlý charakter dřeva s přirozeně matným povrchem
- Potlačuje trvale mokrý efekt a chrání dřevo téměř neviditelně
- Odolný povrch s lehkým bílým křídovým odstínem na tmavých a červených typech dřevin
- Založen na přírodních rostlinných olejích a voscích
- Snadná údržba, odolný vůči vodě, nečistotám a chemikáliím v domácnosti
- Vhodný pro různé druhy dřeva a další materiály jako korek, OSB desky, terakota atd.
Zobrazit více

Parametry

Značka Osmo
Odstín přírodní
Báze olejové
Velikost balení 0.5 l
Na hračky ano
Použití interiéry

Určitě si přečtěte

Články odjinud