Osmo Tvrdý voskový olej Barevný je revoluční produkt pro ochranu dřeva, který spojuje výhody přírodních olejů a vosků. S transparentně barevným polomatným nátěrem poskytuje dřevěným a korkovým podlahám, stejně jako nábytku ve vnitřních prostorách, odolnou ochranu a příjemný vzhled. Díky obsaženým rostlinným látkám dosáhnete rovnoměrného barevného ztvárnění a harmonického vzhledu nátěru. Hlavní parametry: - Transparentně barevný polomatný nátěr spojující výhody přírodních olejů a vosků - Odolný... Celý popis

Koupit za 1 096 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Osmo Tvrdý voskový olej Barevný je revoluční produkt pro ochranu dřeva, který spojuje výhody přírodních olejů a vosků. S transparentně barevným polomatným nátěrem poskytuje dřevěným a korkovým podlahám, stejně jako nábytku ve vnitřních prostorách, odolnou ochranu a příjemný vzhled. Díky obsaženým rostlinným látkám dosáhnete rovnoměrného barevného ztvárnění a harmonického vzhledu nátěru.

Hlavní parametry:
- Transparentně barevný polomatný nátěr spojující výhody přírodních olejů a vosků
- Odolný povrch proti zašpinění, vodě, oděru a skvrnám
- Jednoduché použití bez základního nátěru a mezibroušení
- Šetrný ke dřevu, neodprýskává, nepraská a neodlupuje se
- Odolný vůči různým tekutinám a nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny

Pro aplikaci je důležité, aby povrch dřeva byl čistý, suchý a nepodléhal mrazu. Staré nátěry je nutné důkladně očistit nebo odstranit. Před aplikací je třeba vyplnit trhliny a spáry, povrch dřeva pečlivě obrušovat a odstranit prach. Nátěr nanášejte tenkou vrstvou ve směru vláken dřeva a nechte schnout. Pro intenzivnější barevný efekt je možné aplikovat až 2 nátěry.

Osmo Tvrdý voskový olej Barevný je dostupný v různých odstínech, které můžete vyzkoušet pomocí vzorových sáčků. Díky různým velikostem balení si můžete vybrat ten správný objem pro vaše potřeby, s vydatností až 60 m2 na 2,5 litru. S tímto produktem získáte nejen skvělou ochranu dřeva, ale i krásný a harmonický vzhled vašich podlah a nábytku.
Zobrazit více

Parametry

Značka Osmo
Odstín jantar
Báze olejové
Velikost balení 0.75 l
Tvrdé voskové oleje ano
Na hračky ano
Použití interiéry

Určitě si přečtěte

Články odjinud