Osmo Tvrdý voskový olej Barevný spojuje výhody přírodních olejů a vosků do jedinečného polomatného nátěru pro dřevo. S úpravou Tvrdým voskovým olejem je povrch odolný vůči zašpinění, vodě a oděru, zároveň je příjemný na dotek. Díky obsaženým rostlinným látkám nabízí rovnoměrné barevné ztvárnění a harmonický vzhled. Jednoduchá aplikace bez základního nátěru a mezibroušení šetří čas a peníze. Osmo Tvrdý voskový olej je šetrný ke dřevu, neodprýskává, nepraská a odolává různým tekutinám. Bezpečný pro... Celý popis

Koupit za 300 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Osmo Tvrdý voskový olej Barevný spojuje výhody přírodních olejů a vosků do jedinečného polomatného nátěru pro dřevo. S úpravou Tvrdým voskovým olejem je povrch odolný vůči zašpinění, vodě a oděru, zároveň je příjemný na dotek. Díky obsaženým rostlinným látkám nabízí rovnoměrné barevné ztvárnění a harmonický vzhled. Jednoduchá aplikace bez základního nátěru a mezibroušení šetří čas a peníze. Osmo Tvrdý voskový olej je šetrný ke dřevu, neodprýskává, nepraská a odolává různým tekutinám. Bezpečný pro lidi, zvířata a rostliny.

Hlavní parametry:
- Transparentně barevný polomatný nátěr na dřevo
- Odolný vůči zašpinění, vodě a oděru
- Rovnoměrné barevné ztvárnění a harmonický vzhled
- Jednoduchá aplikace bez základního nátěru a mezibroušení
- Šetrný ke dřevu, neodprýskává, nepraská
- Odolný vůči různým tekutinám
- Bezpečný pro lidi, zvířata a rostliny

Použití: Dřevěné a korkové podlahy, povrch nábytku ve vnitřních prostorách.

Počet nátěrů:
- Dřevo na nábytek bez povrchové úpravy: max. 2 nátěry
- Podlahy: maximálně 1 nátěr Tvrdým voskovým olejem Barevným, druhý nátěr s bezbarvým Osmo Tvrdým voskovým olejem.

Aplikace: Povrch dřeva musí být čistý, suchý a není vhodné jej vystavovat mrazu. Osmo Tvrdý voskový olej je připraven k použití, není třeba ředit. Staré nátěry důkladně očistěte, lakové nátěry a barvy odstraňte. Povrch dřeva pečlivě obruste a před aplikací oleje odstraňte prach.

Vydatnost: 1 litr stačí při jednom nátěru na cca 24 m2. Dostupné balení od 5 ml až po 25 l.

Dostupné odstíny: Transparentně bílý, světle šedý, medový, jantarový, hnědá zem (terra), grafit, černý, stříbrný, zlatý.
Zobrazit více

Parametry

Značka Osmo
Odstín hnědá
Báze olejové
Tvrdé voskové oleje ano
Na hračky ano
Velikost balení 0.125 l
Použití interiéry

Určitě si přečtěte

Články odjinud