Tvrdý voskový olej Barevný 3073 hnědá zem je skvělým pomocníkem pro ochranu a zbarvení vašich dřevěných podlah či nábytku. Tento produkt je ideální pro všechny typy dřeva, jako jsou masivní podlahové palubky, selská prkna, OSB nebo korkové podlahy. Díky svému harmonickému vzhledu chrání dřevo, zatímco fládrování zůstává stále viditelné. Tvrdý voskový olej je odolný vůči skvrnám od kávy, vína i coly a je zároveň zdravotně nezávadný pro lidi, zvířata i rostliny. Vyrobený z přírodních surovin, poskytuje... Celý popis

Koupit za 1 096 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tvrdý voskový olej Barevný 3073 hnědá zem je skvělým pomocníkem pro ochranu a zbarvení vašich dřevěných podlah či nábytku. Tento produkt je ideální pro všechny typy dřeva, jako jsou masivní podlahové palubky, selská prkna, OSB nebo korkové podlahy. Díky svému harmonickému vzhledu chrání dřevo, zatímco fládrování zůstává stále viditelné. Tvrdý voskový olej je odolný vůči skvrnám od kávy, vína i coly a je zároveň zdravotně nezávadný pro lidi, zvířata i rostliny. Vyrobený z přírodních surovin, poskytuje trvanlivou ochranu a krásný vzhled dřevěným povrchům.

Hlavní parametry:
- Chrání a zbarvuje dřevo
- Harmonický vzhled nátěru
- Zůstává viditelné fládrování dřeva
- Odolný vůči skvrnám od kávy, vína i coly
- Lokálně opravitelný
- Zdravotně nezávadný pro lidi, zvířata i rostliny
- Vyrobeno z přírodních surovin

Práce s tvrdým voskovým olejem je snadná a efektivní. S vydatností balení 0,75 l dokážete pokrýt přibližně 22,5 m² jedné vrstvy nátěru. První nátěr se nanáší na surové, broušené dřevo s množstvím cca 30 ml/m2. Po cca 24 hodinách schnutí je možné provést druhý nátěr s množstvím cca 35 ml/m2 bezbarvým Tvrdým voskovým olejem. Celý proces dokončíte do 2 dnů a můžete se těšit na krásně chráněný dřevěný povrch s příjemným zbarvením.

Olejové vosky Osmo jsou zárukou kvality a trvanlivosti. Tento nátěrový systém na bázi oleje a vosku chrání dřevo zevnitř i zvenčí, aniž by vytvářel nepropustný film. Díky použití přírodních surovin je tento nátěr šetrný k životnímu prostředí a zároveň odolný vůči tekutinám. S využitím slunečnicového oleje, vosku carnauba či lněného oleje je vaše dřevo v bezpečí a krásně zbarvené. S produkty Osmo můžete snadno nanášet, udržovat i renovovat vaše dřevěné povrchy s jistotou trvanlivosti a kvality.
Zobrazit více

Parametry

Značka Osmo
Odstín hnědá
Báze olejové
Velikost balení 0.75 l
Tvrdé voskové oleje ano
Na hračky ano
Použití interiéry

Články odjinud