Osmo Tvrdý voskový olej Rapid je osvědčeným řešením pro rychleschnoucí ochranu dřeva. S tímto profesionálním transparentním svrchním nátěrem získáte tvrdý povrch, který odolává nečistotám, vodě a otěru. Díky jednoduché aplikaci bez nutnosti podkladového nátěru ušetříte čas i peníze. Tento mikroporézní nátěr nepraská, neloupá se a nezanechává šupinky. Navíc je odolný vůči různým tekutinám a splňuje normy pro bezpečnost v domácnosti. Zesiluje intenzitu přírodního vzhledu dřeva, je odolný vůči ošlapání,... Celý popis

Koupit za 1 258 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Osmo Tvrdý voskový olej Rapid je osvědčeným řešením pro rychleschnoucí ochranu dřeva. S tímto profesionálním transparentním svrchním nátěrem získáte tvrdý povrch, který odolává nečistotám, vodě a otěru. Díky jednoduché aplikaci bez nutnosti podkladového nátěru ušetříte čas i peníze. Tento mikroporézní nátěr nepraská, neloupá se a nezanechává šupinky. Navíc je odolný vůči různým tekutinám a splňuje normy pro bezpečnost v domácnosti.

Zesiluje intenzitu přírodního vzhledu dřeva, je odolný vůči ošlapání, vodě a nečistotám, a je trvale zatížitelný. Ideální pro ochranu podlah z různých materiálů, ale i pro nábytek či terakotu. S jedním nátěrem na čistý a suchý povrch dřeva získáte spolehlivou ochranu.

**Hlavní parametry:**
- Osvědčený tvrdý voskový olej
- Rychleschnoucí variant
- Transparentní svrchní nátěr
- Odolný vůči nečistotám, vodě a otěru
- Jednoduchá aplikace bez nutnosti podkladového nátěru
- Mikroporézní a trvanlivý
- Bezpečný pro lidi, zvířata a rostliny
- Zesiluje barevnou intenzitu dřeva
- Odolný vůči ošlapání
- Odpuzuje vodu a nečistoty
- Trvale zatížitelný
- Ideální pro různé povrchy včetně podlah a nábytku
- Dostupný v různých velikostech balení
- Dostupné odstíny: Bezbarvý - hedvábný polomat, Bílý - transparentní, Bezbarvý - mat
Zobrazit více

Parametry

Značka Osmo
Odstín bezbarvá
Báze syntetické
Velikost balení 0.75 l
Tvrdé voskové oleje ano
Na hračky ano
Použití interiéry

Určitě si přečtěte

Články odjinud