Osmo Tvrdý voskový olej Expres je profesionální transparentní svrchní nátěr s extrémně tvrdým povrchem, který rychle schnoucí ochrání vaše dřevěné podlahy a nábytek. Tento produkt je ideální volbou pro masivní prkna, selská prkna, palubky, OSB desky nebo korkové podlahy. Díky své odolnosti vůči nečistotám a vodě a schopnosti odolat otěru je povrch po ošetření tímto výrobkem snadno udržovatelný a příjemný na dotek. Mikroporézní a netvořící šupiny nátěr je odolný vůči různým tekutinám jako je víno,... Celý popis

Koupit za 1 182 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Osmo Tvrdý voskový olej Expres je profesionální transparentní svrchní nátěr s extrémně tvrdým povrchem, který rychle schnoucí ochrání vaše dřevěné podlahy a nábytek. Tento produkt je ideální volbou pro masivní prkna, selská prkna, palubky, OSB desky nebo korkové podlahy. Díky své odolnosti vůči nečistotám a vodě a schopnosti odolat otěru je povrch po ošetření tímto výrobkem snadno udržovatelný a příjemný na dotek.

Mikroporézní a netvořící šupiny nátěr je odolný vůči různým tekutinám jako je víno, pivo, káva, čaj nebo mléko. Splňuje náročné normy pro odolnost vůči vodě a je neškodný pro lidi, zvířata a rostliny. S tužidlem 6632 je vhodný i pro exotické dřeviny s vysokým obsahem olejů.

Osmo Tvrdý voskový olej Expres je balen v objemech 0,75 l, 2,5 l, 10 l a 25 l, kde 1 litr postačuje na cca 24 m2.

Hlavní parametry:
- Ideální pro ochranu dřevěných podlah a nábytku
- Odolný vůči nečistotám, vodě a otěru
- Mikroporézní a netvoří šupinky
- Splňuje normy pro odolnost vůči tekutinám
- Neškodný pro lidi, zvířata a rostliny
- Vhodný i pro exotické dřeviny
- Balení v objemech 0,75 l, 2,5 l, 10 l, 25 l
- Vydatnost cca 24 m2 na 1 litr
Zobrazit více

Parametry

Značka Osmo
Odstín transparentní
Velikost balení 0.75 l
Tvrdé voskové oleje ano
Na hračky ano

Články odjinud