Osmo UV OCHRANNÝ OLEJ je ideální volbou pro ochranu dřeva v exteriéru. Tento polomatný ochranný nátěr na olejové bázi s lehkým pigmentem poskytuje dřevu vynikající ochranu a zároveň mu umožňuje dýchat díky svým mikroporézním vlastnostem. Díky UV ochrannému faktoru 12 brání zašednutí dřeva a obsažené účinné látky chrání proti plísním, řasám a dřevokazným houbám. S Osmo UV OCHRANNÝM OLEJEM dosáhnete voděodolného povrchu, který nepraská, neloupá se a nedělá šupinky. Jeho snadná aplikace a možnost... Celý popis

Koupit za 898 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Osmo UV OCHRANNÝ OLEJ je ideální volbou pro ochranu dřeva v exteriéru. Tento polomatný ochranný nátěr na olejové bázi s lehkým pigmentem poskytuje dřevu vynikající ochranu a zároveň mu umožňuje dýchat díky svým mikroporézním vlastnostem. Díky UV ochrannému faktoru 12 brání zašednutí dřeva a obsažené účinné látky chrání proti plísním, řasám a dřevokazným houbám.

S Osmo UV OCHRANNÝM OLEJEM dosáhnete voděodolného povrchu, který nepraská, neloupá se a nedělá šupinky. Jeho snadná aplikace a možnost přetírání usnadňují práci s ním. Doba schnutí je cca 12 hodin při optimálních podmínkách, ale může se prodloužit při nižších teplotách a vyšší vlhkosti.

Tento olej je vhodný pro různé vertikální dřevěné plochy a objekty v exteriéru, jako jsou okna, dveře, dřevěné fasády, ploty nebo přístřešky. Díky své odolnosti vůči UV záření a povětrnostním podmínkám je ideální volbou pro venkovní použití.

Hlavní parametry:
- Polomatný ochranný nátěr na olejové bázi s lehkým pigmentem
- Mikroporézní vlastnosti umožňují dřevu dýchat
- Chrání dřevo před zašednutím a dřevokaznými organismy
- Snadná aplikace a přetírání
- Doba schnutí cca 12 hodin
- Vyroben na bázi přírodních olejů
- Odolný vůči UV záření a povětrnostním podmínkám
- Nevytváří šupinky, nepraská

Osmo UV OCHRANNÝ OLEJ je skvělou volbou pro ochranu dřeva v exteriéru, zajišťuje dlouhotrvající ochranu a estetický vzhled vašich dřevěných ploch.
Zobrazit více

Parametry

Značka Osmo
Odstín transparentní
Použití exteriéry
Báze olejové
Velikost balení 0.75 l

Určitě si přečtěte

Články odjinud