Ostropestřec mariánský, také známý jako plod Silybum marianum, je jedinečnou bylinou, která může být vaším spolehlivým pomocníkem při regeneraci jater a očistě těla. Jeho užívání je zvláště doporučeno při nezdravém stravování a konzumaci látek, které zatěžují játra. Nechte se unést výhodami této prospěšné byliny a vyzkoušejte si čerstvě mletá semena ostropestřce. Ostropestřec mariánský je známý svými léčivými vlastnostmi a jeho semena jsou bohatá na látky, které podporují zdraví jater. Tato bylina... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ostropestřec mariánský, také známý jako plod Silybum marianum, je jedinečnou bylinou, která může být vaším spolehlivým pomocníkem při regeneraci jater a očistě těla. Jeho užívání je zvláště doporučeno při nezdravém stravování a konzumaci látek, které zatěžují játra. Nechte se unést výhodami této prospěšné byliny a vyzkoušejte si čerstvě mletá semena ostropestřce.

Ostropestřec mariánský je známý svými léčivými vlastnostmi a jeho semena jsou bohatá na látky, které podporují zdraví jater. Tato bylina obsahuje silibinin, který je účinným antioxidantem a chrání játra před poškozením způsobeným volnými radikály. Dále obsahuje flavonoidy, které mají protizánětlivé účinky a podporují regeneraci jaterních buněk.

Jedním z nejlepších způsobů, jak využít výhod ostropestřce mariánského, je konzumace rozemletého semene. Stačí vzít jednu čajovou lžičku semene do úst a zapijet vodou. Doporučuje se užívat jednou denně.

Hlavní parametry:
- Plod ostropestřce mariánského (Silybum marianum)
- Podporuje regeneraci jater a očistu těla
- Doporučeno při nezdravém stravování a konzumaci látek zatěžujících játra
- Obsahuje silibinin a flavonoidy
- Čerstvě mletá semena pro maximální účinnost
- Užívat 1 čajovou lžičku denně
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost balení 0.1 kg
Název rostliny Ostropestřec mariánský

Články odjinud