Oxyline X110 V

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Získejte maximální ochranu a pohodlí s ochrannou maskou PFS-12 FFP1. Tato kvalitní maska je navržena tak, aby poskytovala účinnou ochranu proti pevným a kapalným částicím ve vzduchu. Díky certifikaci FFP1 můžete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou chráněny před nebezpečnými látkami. Navíc maska disponuje pohodlnými gumičkami, které zajistí perfektní a bezpečné přilnutí k obličeji. Bezpečnost a komfort se tak spojují v jednom produktu, který vám umožní se cítit bezpečně a pohodlně i v náročných... Celý popis

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte maximální ochranu a pohodlí s ochrannou maskou PFS-12 FFP1. Tato kvalitní maska je navržena tak, aby poskytovala účinnou ochranu proti pevným a kapalným částicím ve vzduchu. Díky certifikaci FFP1 můžete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou chráněny před nebezpečnými látkami. Navíc maska disponuje pohodlnými gumičkami, které zajistí perfektní a bezpečné přilnutí k obličeji. Bezpečnost a komfort se tak spojují v jednom produktu, který vám umožní se cítit bezpečně a pohodlně i v náročných podmínkách.

Hlavní parametry:
- Certifikace: FFP1
- Typ: Ochranná maska
- Velikost: S
- Upevňování: Gumička
Zobrazit více

Parametry

Materiál plastové
Velikost univerzální
Typ polomasky

Články odjinud