Hybrid typu Amy je skvělou volbou pro každého zahrádkáře. Tato odrůda je známá svou vynikající raností a vysokým výnosem, který je stabilní po celou sezónu. Rostliny mají střední vzrůst a plody jsou široké jehlance o krásné smetanové barvě. Jsou vhodné pro sklizeň v technické zralosti, což znamená, že je můžete sbírat v optimálním okamžiku pro jejich použití. Hybrid typu Amy je také známý svým perfektním zdravotním stavem, což znamená, že se nemusíte obávat žádných chorob či škůdců. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 49 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hybrid typu Amy je skvělou volbou pro každého zahrádkáře. Tato odrůda je známá svou vynikající raností a vysokým výnosem, který je stabilní po celou sezónu. Rostliny mají střední vzrůst a plody jsou široké jehlance o krásné smetanové barvě. Jsou vhodné pro sklizeň v technické zralosti, což znamená, že je můžete sbírat v optimálním okamžiku pro jejich použití. Hybrid typu Amy je také známý svým perfektním zdravotním stavem, což znamená, že se nemusíte obávat žádných chorob či škůdců.

Hlavní parametry:
- Raná polní odrůda s vysokým výnosem
- Stabilní a zdravý růst rostlin
- Plody široké jehlance smetanové barvy
- Vhodné pro sklizeň v technické zralosti
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Semo
Název rostliny Paprika
Typ zelenina

Články odjinud