Lutex ATN asfaltový tmel je ideální volbou pro renovace zestárlých či poškozených asfaltových hydroizolačních vrstev a skladeb. Tento produkt lze použít samostatně nebo v kombinaci s výztužnými vložkami, což zajišťuje optimální výsledky. S možností aplikace při teplotě nad 5 °C a sklonu do 10° je Lutex ATN snadno použitelný v různých podmínkách. Zpracování tohoto tmelu je rychlé a jednoduché, probíhá za studena a aplikuje se stěrkou nebo pokrývačským kartáčem. Před použitím je důležité výrobek... Celý popis

Koupit za 919 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Lutex ATN asfaltový tmel je ideální volbou pro renovace zestárlých či poškozených asfaltových hydroizolačních vrstev a skladeb. Tento produkt lze použít samostatně nebo v kombinaci s výztužnými vložkami, což zajišťuje optimální výsledky. S možností aplikace při teplotě nad 5 °C a sklonu do 10° je Lutex ATN snadno použitelný v různých podmínkách.

Zpracování tohoto tmelu je rychlé a jednoduché, probíhá za studena a aplikuje se stěrkou nebo pokrývačským kartáčem. Před použitím je důležité výrobek důkladně promíchat v obalech a případně upravit konzistenci pomocí lakového benzinu. Je však třeba dbát na to, že izolační práce nelze provádět za deštivého počasí, na vlhké podklady a za mrazu.

Balení Lutex ATN je praktické a efektivní, dostupné v hobocích s odnímatelným víkem o různých velikostech a v kbelících. Důležité je udržovat obaly dobře uzavřené a chráněné proti vniknutí vody, a skladovat je při teplotě nepřesahující 30 °C. Při skladování je nutné dodržovat bezpečnostní opatření a vyvarovat se otevřeného ohně. Mraz Lutex ATN neohrožuje.

Hlavní parametry:
- Použití k renovacím asfaltových hydroizolačních vrstev a skladeb
- Aplikace při teplotě nad 5 °C a sklonu do 10°
- Zpracování za studena stěrkou nebo kartáčem
- Balení v hobocích a kbelících
- Skladování při teplotě do 30 °C, chráněno před vodou
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Paramo
Použití do interiéru i exteriéru
Typ tmely
Barva černé
Značka Paramo

Články odjinud