S PARKSIDE Aku leštičkou PAAP 12 C3 můžete snadno brousit a leštit s maximální přesností a výkonem. Díky kompaktnímu designu a 2stupňové převodovce je ideální pro různé povrchy a materiály. Plynule nastavitelné otáčky vám umožní přizpůsobit rychlost práce dle potřeby. A s aretací vřetena SPINDLE LOCK můžete rychle a snadno měnit kotouče. Bezpečnostní spínač a protiskluzová rukojeť s měkkým povrchem zajistí bezpečné a pohodlné používání. Navíc, s 3stupňovým ukazatelem stavu akumulátoru budete vždy... Celý popis
Koupit za 1 464 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Akumulátorová leštička Parkside PAAP 12 C3
Doprava:
zdarma
Skladem
1 464 Kč
Koupit za 1 464 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S PARKSIDE Aku leštičkou PAAP 12 C3 můžete snadno brousit a leštit s maximální přesností a výkonem. Díky kompaktnímu designu a 2stupňové převodovce je ideální pro různé povrchy a materiály. Plynule nastavitelné otáčky vám umožní přizpůsobit rychlost práce dle potřeby. A s aretací vřetena SPINDLE LOCK můžete rychle a snadno měnit kotouče. Bezpečnostní spínač a protiskluzová rukojeť s měkkým povrchem zajistí bezpečné a pohodlné používání. Navíc, s 3stupňovým ukazatelem stavu akumulátoru budete vždy vědět, kdy je čas na dobíjení. V balení najdete kufr a různé příslušenství, včetně lešticího kotouče, lešticích houbiček, návleku s imitací jehněčí kožešiny a sady brusných papírů. Tato leštička je kompatibilní s akumulátory série „PARKSIDE X 12 V Team“, avšak akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení. Ideální doporučení je 12 V akumulátor s kapacitou 2 Ah.
Hlavní parametry:
- 2stupňová převodovka
- Plynule nastavitelné otáčky
- SPINDLE LOCK pro snadnou výměnu kotoučů
- Bezpečnostní spínač
- Protiskluzová rukojeť s měkkým povrchem
- 3stupňový ukazatel stavu akumulátoru
- Kompatibilní s akumulátory série „PARKSIDE X 12 V Team“
- Dodané příslušenství včetně kufru
- Technické údaje: Otáčky naprázdno: 0–2 800 min-1 (1. stupeň) / 0–8 300 min-1 (2. stupeň), Průměr lešticího kotouče: cca 75 mm
- Rozměry: Leštička cca 16,7 x 13,2 x 5,85 cm, Kufr cca 32 x 27,5 x 9,4 cm
- Hmotnost: Leštička cca 650 g, Kufr cca 700 g
Hlavní parametry:
- 2stupňová převodovka
- Plynule nastavitelné otáčky
- SPINDLE LOCK pro snadnou výměnu kotoučů
- Bezpečnostní spínač
- Protiskluzová rukojeť s měkkým povrchem
- 3stupňový ukazatel stavu akumulátoru
- Kompatibilní s akumulátory série „PARKSIDE X 12 V Team“
- Dodané příslušenství včetně kufru
- Technické údaje: Otáčky naprázdno: 0–2 800 min-1 (1. stupeň) / 0–8 300 min-1 (2. stupeň), Průměr lešticího kotouče: cca 75 mm
- Rozměry: Leštička cca 16,7 x 13,2 x 5,85 cm, Kufr cca 32 x 27,5 x 9,4 cm
- Hmotnost: Leštička cca 650 g, Kufr cca 700 g
Parametry
| Příkon | 50 W |
| Otáčky | 2800 ot/min |
| Výrobce | Parkside |
| Typ brusky | leštičky |
| Suchý zip | ano |
| Přídavná rukojeť | ano |
| Pohon | akumulátorové |
| Bez aku | ano |
| Max. průměr kotouče | 75 mm |
| Regulace otáček | ano |
| Hmotnost | 0.65 kg |
| Síla broušení | pro jemné dokončování a leštění |
| Mobilita | pro mobilní úlohy |
| Způsob uchycení | suchý zip |
| Komfort při práci | s nízkými vibracemi a hlučností |
| Ruční brusky | ano |