S Parkside® Aku šroubovákem Pars 4 A1 můžete snadno a pohodlně pracovat na svých projektech. Tento výkonný aku šroubovák vám poskytne potřebnou sílu a přesnost pro dokončení vašich úkolů. S třemi předvolitelnými stupni točivého momentu a možností přepínání směru otáčení vlevo nebo vpravo budete mít plnou kontrolu nad procesem. Díky magnetickému upínání šestihranných bitů a snadné výměně nástroje pomocí aretace vřetena bude práce rychlá a efektivní. Ergonomická rukojeť s měkkým povrchem zajistí pohodlný... Celý popis
Koupit za 425 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
PARKSIDE PARS 4 A1
Doprava:
zdarma
Skladem
425 Kč
Koupit za 425 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S Parkside® Aku šroubovákem Pars 4 A1 můžete snadno a pohodlně pracovat na svých projektech. Tento výkonný aku šroubovák vám poskytne potřebnou sílu a přesnost pro dokončení vašich úkolů. S třemi předvolitelnými stupni točivého momentu a možností přepínání směru otáčení vlevo nebo vpravo budete mít plnou kontrolu nad procesem. Díky magnetickému upínání šestihranných bitů a snadné výměně nástroje pomocí aretace vřetena bude práce rychlá a efektivní. Ergonomická rukojeť s měkkým povrchem zajistí pohodlný a pevný úchop, zatímco ukazatel stavu nabití akumulátoru vám umožní sledovat stav energie. Tento aku šroubovák je dodáván s 5 šroubovacími bity, 1 šroubovákem, nabíjecím kabelem Usb-C (1,5 m) a nabízí možnost použití i během nabíjení.
Hlavní parametry:
- Li-Ion akumulátor: 4 V / 1,5 Ah
- Volnoběžné otáčky: 300 min⁻¹
- Točivý moment: max. 3 Nm
- Rozměry Aku šroubovák: cca 18,2 x 3,52 x 3,38 cm (D x Š x V)
- Délka bitu: cca 2,5 cm
- Hmotnost: cca 260 g
Hlavní parametry:
- Li-Ion akumulátor: 4 V / 1,5 Ah
- Volnoběžné otáčky: 300 min⁻¹
- Točivý moment: max. 3 Nm
- Rozměry Aku šroubovák: cca 18,2 x 3,52 x 3,38 cm (D x Š x V)
- Délka bitu: cca 2,5 cm
- Hmotnost: cca 260 g
Parametry
| Napětí | 4 V |
| Hmotnost s akumulátorem | 0.26 kg |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Zpětný chod | ano |
| Plynulé nastavení otáček | ano |
| Výrobce | Parkside |
| Max. kroutící moment | 3 Nm |
| Typ | šroubováky |
| Bezuhlíkové šroubováky | ano |
| Šroubováky s nastavitelným momentem | ano |