S tímto výkonným dvoutaktním benzinovým řetězovým motorovým pilou zvládnete každou řeznickou práci s lehkostí a precizností. Díky bezúdržbovému elektronickému zapalování a lankovému startéru můžete spustit motor snadno a rychle. Antivibrační systém a brzda zpětného rázu „Anti-Kickback“ zajišťují bezpečnou a pohodlnou manipulaci s pilou. Automatický systém mazání řetězu a kvalitní plně ozubený řetěz s dlouhou životností zase zaručují optimální výkon a minimální opotřebení. Tato motorová pila je... Celý popis
Koupit za 2 099 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S tímto výkonným dvoutaktním benzinovým řetězovým motorovým pilou zvládnete každou řeznickou práci s lehkostí a precizností. Díky bezúdržbovému elektronickému zapalování a lankovému startéru můžete spustit motor snadno a rychle. Antivibrační systém a brzda zpětného rázu „Anti-Kickback“ zajišťují bezpečnou a pohodlnou manipulaci s pilou. Automatický systém mazání řetězu a kvalitní plně ozubený řetěz s dlouhou životností zase zaručují optimální výkon a minimální opotřebení.
Tato motorová pila je vybavena robustním drapákovým dorazem pro stabilní a přesné řezání. Nastavitelné chrániče sluchu a délkově nastavitelné ochranné brýle zajistí vaše pohodlí a bezpečnost během práce. Motor pohání vzduchem chlazený dvoutaktní jednoválcový motor s objemem 53 cm³ a maximálním výkonem 2 kW. S maximálními otáčkami motoru a rychlostí řetězu 11 500 min-1 a 22,1 m/s si poradíte s každým druhem dřeva.
Rozměry pily jsou cca 860 x 260 x 290 mm a hmotnost činí přibližně 5,7 kg, což zaručuje snadnou manipulaci a přenositelnost. Kromě pily obdržíte také nastavitelný chránič sluchu, ochranné brýle, ochranný kryt, kombinované nářadí a 500 ml BIO řetězového oleje „Made in Germany“.
**Hlavní parametry:**
- Motor: vzduchem chlazený dvoutaktní motor (jednoválcový)
- Zdvihový objem: 53 cm³
- Max. výkon motoru: 2 kW (2,72 HP)
- Max. otáčky motoru (s lištou a řetězem): 11 500 min-1
- Délka řezu: 45 cm (18')
- Max. rychlost řetězu: 22,1 m/s
- Dělení řetězu: 0,325'
- Rozměry: cca 860 x 260 x 290 mm
- Hmotnost: cca 5,7 kg
- Dodané příslušenství: nastavitelný chránič sluchu, ochranné brýle, ochranný kryt, kombinované nářadí, 500 ml BIO řetězového oleje „Made in Germany“
Tato motorová pila je vybavena robustním drapákovým dorazem pro stabilní a přesné řezání. Nastavitelné chrániče sluchu a délkově nastavitelné ochranné brýle zajistí vaše pohodlí a bezpečnost během práce. Motor pohání vzduchem chlazený dvoutaktní jednoválcový motor s objemem 53 cm³ a maximálním výkonem 2 kW. S maximálními otáčkami motoru a rychlostí řetězu 11 500 min-1 a 22,1 m/s si poradíte s každým druhem dřeva.
Rozměry pily jsou cca 860 x 260 x 290 mm a hmotnost činí přibližně 5,7 kg, což zaručuje snadnou manipulaci a přenositelnost. Kromě pily obdržíte také nastavitelný chránič sluchu, ochranné brýle, ochranný kryt, kombinované nářadí a 500 ml BIO řetězového oleje „Made in Germany“.
**Hlavní parametry:**
- Motor: vzduchem chlazený dvoutaktní motor (jednoválcový)
- Zdvihový objem: 53 cm³
- Max. výkon motoru: 2 kW (2,72 HP)
- Max. otáčky motoru (s lištou a řetězem): 11 500 min-1
- Délka řezu: 45 cm (18')
- Max. rychlost řetězu: 22,1 m/s
- Dělení řetězu: 0,325'
- Rozměry: cca 860 x 260 x 290 mm
- Hmotnost: cca 5,7 kg
- Dodané příslušenství: nastavitelný chránič sluchu, ochranné brýle, ochranný kryt, kombinované nářadí, 500 ml BIO řetězového oleje „Made in Germany“
Parametry
| Výrobce | Parkside |
| Typ pohonu | benzínové |
| Délka lišty | 45 cm |
| Hmotnost | 5.7 kg |
| Výkon | 200 W |
| Rychlost řetězu | 22.1 m/s |
| Zdvihový objem | 53 cm3 |
| Ergonomická rukojeť | ano |
| S bezpečnostní pojistkou | ano |
| KickbackStop | ano |
| Automatické mazání řetězu | ano |
| Kapacita řezu | pro silná polena (nad 35 cm) |
| Vhodné použití | určeno pro nepřetržité intenzivní použití |
| Mobilita | středně těžké (4-6 kg) |
| Náročnost údržby | s náročnější údržbou |
| Profesionální řetězové pily | ano |